REFERENCJE

pielęgnacja ogrodu luboń
Montaż systemu nawadniania

Inwestycja polegała na wykonaniu projektu automatycznego systemu nawadniania składającego się z 8 sekcji zraszaczy rotacyjnych dużego zasięgu Hunter PG-5001 z zasięgiem do 11.5m. Dodatkowo system został wyposażony w stację pogodową firmy Hunter umożliwiającą samoczynne sterowanie nawadnianiem w zależości od warunków pogodowych (wilgotność, nasłonecznienia, opadu). Inwestycja była wymagająca pod względem obszaru (ok 3000m2), jak również pod względem technicznym (duża ilośc drzew oraz skomplikowana powierzchnia podlewania)

więcej informacji
pielęgnacja ogrodu oborniki
MONTAŻ SYSTEMU NAWADNIANIA

Realizacja inwestycji polegała na montażu 5 sekcji systemu nawdaniania firmy Hunter. 3 sekcje składały się z 2 zraszaczy rotacyjnych średniego zasięgu, a 2 sekcje złożone są z 5 zraszaczy deszczujących. Całość zautomatyzowana o czujnik deszczu oraz sterownik RainBird. Całość instalacji wykonana w 2 dni robocze.

więcej informacji
pielęgnacja ogrodu poznań
Renowacja ogrodu z montażem nawodnienia

Usługi naszej firmy w tym temacie polegały na przywróceniu dawnej świetności ogrodu oraz dołożeniu systemu automatycznego nawadniania. Temat ciężki, jak zawsze przy serwisie zaniedbanych ogrodów ze względu strukturę, projekt i budowę. Po rozeznaniu ogród wymagał usunięcia niechcianej roślinności, położenia agrowłókniny, jak również nasadzenia nowych roślin, wysypania kamienia, dołożenia oświtlenia. Dodatkowo trawnik wzbogacił się o system nawadniania w postaci 2 sekcji zraszaczy deszczujących.

więcej informacji
pielęgnacja roślin luboń
Kompleksowa realizacja ogrodu z systemem nawadniania

Inwestycja polegała na wykonaniu projektu ogrodu wraz z automatycznym systemem nawadniania składającym się z 3 sekcji zraszaczy rotacyjnych oraz 1 sekcji linii kroplującej. System wyposażony w sterownik RainBird z czujnikiem deszczu. Ponadto został przygotowany teren pod trawnik z rolki, wykonane obrzeża oraz nasadzenia roślin.

więcej informacji
poznań pielęgnacja roślin
Wymiana elektrozaworów i sterownika

Usługi naszej firmy w tym temacie polegały na przywróceniu dawnej świetności starej instalacji automatycznego nawadniania. Temat ciężki, jak zawsze przy serwisie instalacji wykonywanych przez inne firmy ale nie ze względu na konkurencje lecz na strukturę, projekt i budowę. Po rozeznaniu system wymagał wymiany sterownika, 6 elektrozaworów, a co za tym idzie i skrzyni. Dodatkowo instalacja została przeczyszczona oraz dysze które nie domagały zostały wymienione na nowe.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania

Inwestycja polegała na wykonaniu projektu systemu nawadniania od podstaw oraz jego realizacji. Temat ciekawy gdyż wykonany na 2 różnych sekcjach podlewających łączną powierzchnie ok 250m² . Pierwsza sekcja składała się z 6 zraszaczy rotacyjnych średniego zasięgu firmy RainBird, druga sekcja to 11 zraszaczy deszczujących z mocnymi dyszami regulowanymi. System sterowany za pomocą sterownika Hunter 4 sekcyjnego ze względu na chęć rozbudowy systemu w przyszłości. Dodatkowo instalacja wspomagana czujnikiem deszczu w celu maksymalnego obniżenia kosztów zużycia wody.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania

Wykonana została instalacja systemu nawadniania składająca się z jednej rozległej sekcji mającej do podlania około 75m² oraz linii kroplującej. Całość wykonana na sprzęcie marki RainBird (zraszacze deszczujące małego zasięgu) oraz Hunter (sterownik i czujnik deszczu). Bardzo krótki czas realizacji!

więcej informacji
System automatycznego nawadniania

System automatycznego nawadniania zastosowany został na ogrodzie o powierzchni 75m². Dwie sekcje zraszaczy deszczujących małych oraz sekcja linii kroplującej. Dodatkowo sterownik Hunter oraz czujnik deszczu.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania z wykorzystaniem wody deszczowej

Zrealizowany został system automatycznego nawadniania w ogrodzie o powierzchni 250m² zbudowany z 2 sekcji zraszających i jednej linii kropelkowej. Zastosowane zostały zraszacze śreniego zasięgu rotacyjne RainBird, sterownik RainBird oraz czujnik deszczu. Dodatkowo system jest wstanie wykorzystywać zebraną w specjalnym zbiorniku wodę deszczową w celu zminimalizowania kosztów zużycia wody.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania z wykorzystaniem wody ze studni

Instalacja systemu nawadniania w pełni automatycznego i niezależnego od źródeł miejskich z wykorzystaniem wody ze studni. Działka o powierzchni zraszanej 1200m² z 5 sekcjami zraszaczy deszczujących i 2 sekcajmi linii kroplującej. System w pełni wykorzystuje wodę czerpaną za pomocą hydroforu ze studni głębinowej.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania

Zrealizowany system automatycznego nawadnania na podzespołach RainBird, Hunter oraz Toro. 3 sekcji zraszaczy deszczujących oraz 2 sekcje zraszaczy rotacyjnych. Łącznie około 500m² powierzchni podlewanej. Sterownik Rainbird 6 sekcyjny z dołożonym bezprzewodowym czujnikem deszczu co jest ciekawym rozwiązaniem w miejsach z brakiem możliowści poprowadzenia przewodu.

więcej informacji
Projekt i realizacja ogrodu wraz systemem nawadniania na pilota

Projekt i realizacja ogrodu wraz z systemem nawadniania zrealizowany na terenie klienta indywidualnego o powierzchni 1200m². Posadzono 120 sztuk tui szmaragd wraz z położeniem agrowłókniny i wysypaniem kory. Teren został całkowicie przekopany, nawieziona została ziemia i wyrównany pod wysiew trawy. Zastosowana została mieszanka traw Graminex Wembley oraz w miejscach zacienionych Graminex Shadow. Dodatkowo wykonanych zostało klika rabat roślinami oraz kaskada wodna wraz ze skalniakiem z właczeniem sterowanym przez pilota.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania

Zrealizowany system automatycznego nawadniania na terenie działki o powierzchni ok 2000m². Instalacja składa się z 2 skrzynek elektrozaworowych rozdzielających po 4 sekcje w każdej. Łączna ilość zraszaczy rotacyjnych dalekiego zasięgu to 21 i dwie linie kroplujące.

więcej informacji
System automatycznego nawadniania

Instalacja systemu do podlewania około 1600m² powierzchni przy zastosowaniu podzespołów RainBird oraz Hunter. 6 sekcji zraszaczy dalekiego zasięgu rotacyjnych oraz 2 sekcje linii kropelkowej do podlewania tui oraz rabat z roślinami. Dodatkowo zastosowany sterownik regulujący całkowicie prace systemu.

więcej informacji

Ostatnie posty

Kilka zdjęć z ciekawej renowacji ogrodu w Dąbrówce. Kolejny sukces! Zapraszam do oglądania: http://www.mysystems.pl

Z dumą przedstawiamy nową odsłonę naszej strony, która w pełnym zakresie pokazuje jak mocno pracujemy nad wizerunkiem i reklamą firmy. Kolejny sukces! Zapraszam do oglądania: http://www.mysystems.pl

Pracowity sezon już praktycznie za Nami, jednak nie zwalniamy tempa i mocno pracujemy nad wizerunkiem naszej firmy. Poniżej nowe logo, a już wkrótce zaprezentujemy całkiem odmienioną stronę: www.mysystems.pl.

Z dumą możemy oznajmić, że firma MySystems nawiązała współpracę z Grouponem.
Oferta już dostępna i nie można jej przegapić!
GROUPON

Kolejne zdjęcia z realizacji od podstaw skalniaka z kaskadą wodną. Włączenie/ wyłączenie automatyczne sterowane z pilota.
Co myślicie o takim projekcie w waszym ogrodzie?